My Talking Tom 2 Full Hile Mod Apk v1.1.1.126

Yeni en iyi arkadaşın burada! Serin yeni oyununda Talking Tom ile oynayın ve hayatınızın serüvenine katılın!

Tom’la yeni serin oyun “My Talking Tom 2 Mobile” de oynuyoruz. Şimdi en iyi arkadaşınıza daha da iyi bakabilirsin! Tom’un bu oyunda bir evcil hayvanı bile var. Küçük Tom’la ilgilen. Ona iyi bakın, onu sağlıklı ve eğlenceli bir şekilde büyütün. Tom ile oynayın. Yeni oyun “My Talking Tom 2 Apk” deki yavru kedi oyuncaklarla dolu bir sandığa sahip. bir basketbol topu, ​​bir trambolin, bir salıncak ve bir boks torbası bu sandıkta bulunmaktadır. Dolapta, Tom için yeni bir şapka, gözlük ve mayo seçeceksiniz.

Ve hepsi bu değil! Tom şimdi hiç olmadığı kadar oynamak için daha eğlenceli. Onu şimdi kaldırabilir ve onu hareket ettirebilir, döndürebilir, bırakabilir, atabilir ve hatta tuvalete, banyoda, yatağa ve uçağına yerleştirebilirsiniz.

My Talking Tom 2 Full Hile Mod Apk

Tom’un kendi uçağı var ve onu, yeni yemek ve yeni evcil hayvanların yanı sıra evini süslemek için harika yeni öğeler bulacağınız heyecan verici yeni dünyalara uçabilir.

Tom’un kendi evcil hayvanları hiç olmadığı kadar sevimli ve komikler. Evcil hayvanla da etkileşime girebilir ya da Tom ve evcil hayvanının birbirleriyle etkileşime girmesini sağlayabilirsiniz. Kilidini açmak için beş evcil hayvanın var. Hepsini bulabilir misin?

Peki Tom, eskisinden daha fazla bakmaya ihtiyacı var – bazen sadece biraz hasta ya da inciniyor. Bu zavallı küçük adam hıçkırıklardan ya da burun akıntısı aldığında, iyileşmesi için yardımına ihtiyacı var. Neyse ki, banyosunda hızlı ve kolay kürlerle dolu bir ilaç dolabı var!

Son olarak, mini oyunlar hayranları için, Totem Blast ve Buz Smash gibi oyunlar bulmaca, Cupid Tom ve Kolay Squeezy gibi aksiyon oyunları arasında seçim yapmak için bir sürü vardır. Ve ilk kez, Tom çok oyunculu bir mini oyuna sahip! Arkadaşlarınızı Space Trails’de yenebilir misiniz?

My Talking Tom 2 Full Hile Mod Apk-2

My Talking Tom 2 Android oyunu içeriği:
– Outfit7 ürünlerinin ve reklamlarının tanıtımı;
– Müşterileri Outfit7’nin web sitelerine ve diğer uygulamalara yönlendiren bağlantılar;
– Kullanıcıların uygulamayı tekrar oynatmaya teşvik etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi;
– Kullanıcıların Outfit7’nin animasyonlu karakterlerinin videolarını izlemelerine izin veren YouTube entegrasyonu;
– Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği;
– Oyuncunun ilerleyişine bağlı olarak, sanal para kullanarak satın alınacak öğeler (farklı fiyatlarda mevcut); ve
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alma yapmadan uygulamanın tüm işlevlerine erişmek için alternatif seçenekler.

My Talking Tom 2 Apk oyunu içerisinde yaşanan sıkıntılar ve oyunun genel zorlukları nedeniyle, My Talking Tom 2 Full Hile versiyonunu sizlere paylaşıyoruz. Aşağıdaki linkten My Talking Tom 2 Mod Apk dosyasını indirip kurun. Artık My Talking Tom 2 Android oyununu hileli olarak oynayabilirsiniz. My Talking Tom 2 Hileli Apk dosyası içerisinde sınırsız para hilesi bulunmaktadır.

My Talking Tom 2 Full Hile Mod Apk

BOYUT : 96.1 MB

APKSMOBI (MOD APK): My Talking Tom 2 Full Hile Mod Apk v1.1.1.126

APKSMOBI (MOD APK): My Talking Tom 2 Full Hile Mod Apk v1.0.2001.25

APKSMOBI (ORJ.APK): My Talking Tom 2 Full Hile Mod Apk v1.0.2000.2052

APKSMOBI (MOD APK): My Talking Tom 2 Full Hile Mod Apk v1.0.1337.1843

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir