Chernobylite Torrent Full İndir Tek link

Chernobylite

oyun hakkında

Çernobil, bir bilim kurgu hayatta kalma korku deneyimidir, rahatsız edici dünyasının serbest keşfedilmesini zorlu bir mücadele, benzersiz işçilik ve doğrusal olmayan hikaye anlatımı ile karıştırır. Gerçek Dışlama Bölgesinin 3D-taranan rekreasyonunda Çernobil’in bükülmüş sırlarını yaşamaya ve ortaya çıkarmaya çalışın.
Rahatsız edici dünyasının serbest keşiflerini zorlu dövüşler, benzersiz el işçiliği ve doğrusal olmayan hikaye anlatıcılığına karıştıran bilim kurgu hayatta kalma korku deneyimi. Çernobil Santralinin eski çalışanlarından biri olan fizikçi olarak oynayın ve sevdiklerinizin gizemli kaybını araştırın. Hayatta kalmaya ve kirlenme bölgesinin bükülmüş sırlarını açığa çıkarmaya çalışın.
Hayatta Kalmak
Hayatta kalmak için Müttefik veya Çernobil bölgesinin diğer takipçileri ile rekabet edin. Hayatın kırılgan olduğunu ve arkadaşlarınızın kaderini belirleyen kararlarınız olduğunu unutmayın. Ancak, hazırlamanız gerektiği sürece, hikayenizin hala yazılmakta olduğunu unutmayın. Her geçen dakikada, başarı şansınız azalmaktadır: yoldaşlar ölüyor, malzemeler tükeniyor ya da beklenmedik bir devriye sizi keşfedebilir. Ve hepsinden öte, doğaüstü tehlikeler gizemli kalıplarla etrafınızda ortaya çıkıyor. Her gün, mevcut durumunuzun giderek artan ciddiyeti ile yeni zorluklar getiriyor. Hayatta kalmak istiyorsan stratejini dikkatlice planla.
Kendi Kurallarınızla Oynayın
Kendinizi bölgedeki gizemli askeri personelden ve doğaüstü tehditlerden korumak için teçhizatınızı ve silahlarınızı oluşturun. Zorlu ve kirli ortamlarda gezinirken mücadelede size yardımcı olmak için elinizde bulunan sofistike araçlardan yararlanın. Tespit edilmeden kalın ve geçmişten gelen olayları bir araya getirmek için elinizden geleni yapın. Çevrenizdeki dünyada seçimler yaparak ve gerçeği bularak veya kaçınarak ne olduğuna karar verin.
Deneyim
Çözünürlüğünüzü koruyun ve sizinle ilgili fikirlerinizi sürdürün.
Çernobil Nükleer Santrali bir zamanlar olduğu gibi değil. Hiç kimse, sevdiğinize düşmüş olabilecek korkuları önceden göremez.
Chernobylıte Ana Özellikleri
Bölgenin diğer takipçileriyle işbirliği yapın ya da rekabet edin, ancak ne yaparsanız yapın, asla tam olarak onlara güvenmeyin. Unutmayın herkesin gizli bir gündemi vardır. Doğal ve doğaüstü tehditlerle yüzleşin ve hayatta kalın. Kendinizi heyecan verici, doğrusal olmayan bilim kurgu korku hikayesine daldırın. Ekipmanınızı oluşturmak ve sarf malzemelerinizi yönetmek için karakterinizin fizik ve kimya bilgisinden yararlanın. Alternatif gerçeklikten dökülen vahşi yaratıklara karşı savaş. Bir dizi gelişmiş ortam ve madde analiz aracıyla verileri araştırın ve toplayın.

oyun gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri​

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (x64)
İşlemci: Intel Core i5-2500K CPU
Ekran Kartı: Geforce GTX 760 / GTX 1050 or AMD Radeon R7 370 / HD 7870
Bellek: 8 GB
DirectX: DX 11
Boş Alan: 45 GB​

Önerilen Sistem Gereksinimleri​

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (x64), Windows 8 (x64), Windows 10 (x64)
İşlemci: Intel Core i7 4790k CPU
Ekran Kartı: Geforce GTX 970 / GTX 1060 or AMD Radeon RX 480 / RX 570
Bellek: 16 GB
DirectX: DX 12
Boş Alan: 45 GB

indirme bağlantıları

Torrent Link

(İndirme Linki 1)

(İndirme Linki 2)

(İndirme Linki 3)

(İndirme Linki 4)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir